Tvarkaraštis

Gruodis

Sezonas Mėnesis
Komanda
Gruodžio 6 d., ketvirtadienis
Kauno Žalgiris
Pirėjo Olympiakos
83-75   stat »
Podgoricos Buducnost
Barselonos FC Barcelona
67-64   stat »
Stambulo Darussafaka
Tel Avivo Maccabi
71-73   stat »
Miuncheno Bayern
Maskvos srities Chimki
72-65   stat »
Milano AX Armani Exchange
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
86-94   stat »
Gruodžio 7 d., penktadienis
Stambulo Anadolu Efes
Madrido Real
82-84   stat »
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Fenerbahce
69-81   stat »
Vitorijos Baskonia
Maskvos CSKA
76-73   stat »
Gruodžio 13 d., ketvirtadienis
Pirėjo Olympiakos
Stambulo Anadolu Efes
18:45
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
19:00
Stambulo Fenerbahce
Milano AX Armani Exchange
20:30
Tel Avivo Maccabi
Vitorijos Baskonia
21:05
Madrido Real
Barselonos FC Barcelona
22:00
Gruodžio 14 d., penktadienis
Miuncheno Bayern
Kauno Žalgiris
21:30
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Darussafaka
21:30
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Podgoricos Buducnost
22:00
Gruodžio 18 d., antradienis
Stambulo Anadolu Efes
Podgoricos Buducnost
19:30
Stambulo Fenerbahce
Maskvos CSKA
19:45
Barselonos FC Barcelona
Pirėjo Olympiakos
21:45
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Vitorijos Baskonia
22:30
Gruodžio 19 d., trečiadienis
Stambulo Darussafaka
Kauno Žalgiris
19:15
Tel Avivo Maccabi
Maskvos srities Chimki
21:05
Milano AX Armani Exchange
Miuncheno Bayern
21:45
Madrido Real
Atėnų Panathinaikos
22:00
Gruodžio 20 d., ketvirtadienis
Maskvos CSKA
Stambulo Anadolu Efes
19:00
Pirėjo Olympiakos
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
21:00
Podgoricos Buducnost
Stambulo Fenerbahce
21:00
Vitorijos Baskonia
Barselonos FC Barcelona
22:00
Gruodžio 21 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki
Stambulo Darussafaka
19:00
Kauno Žalgiris
Tel Avivo Maccabi
20:00
Miuncheno Bayern
Madrido Real
21:00
Atėnų Panathinaikos
Milano AX Armani Exchange
21:00
Gruodžio 27 d., ketvirtadienis
Maskvos srities Chimki
Vitorijos Baskonia
19:00
Stambulo Darussafaka
Pirėjo Olympiakos
19:15
Tel Avivo Maccabi
Milano AX Armani Exchange
21:05
Barselonos FC Barcelona
Stambulo Anadolu Efes
22:00
Gruodžio 28 d., penktadienis
Stambulo Fenerbahce
Madrido Real
19:30
Atėnų Panathinaikos
Maskvos CSKA
21:00
Miuncheno Bayern
Podgoricos Buducnost
21:30
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Kauno Žalgiris
22:00