„Baskonia“ 32 taškų persvara nušlavė „Olympiakos“

2018-01-12 23:18
  • „Baskonia“ namuose 86:54 nepaliko vilčių „Olympiakos“ ekipai

• Trečiąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 36:14

• „Olympiakos“ įmetė tik 17 proc. tritaškių (5/30)

Triuškinančią ir netikėtai lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (8-9), kuri namuose  86:54 (16:21, 20:9, 36:14, 14:10) sutriuškino ne bet ką, o patį Pirėjo „Olympiakos“ (12-5) klubą.

Šeimininkai per pirmuosius du kėlinius surinko 36 taškus. Tiek pat jie įmetė vien per trečiąjį kėlinį, kuriame ir perlaužė rungtynių eigą.

Graikijos ekipa nuo pat trečiojo ketvirčio pradžios nepalaikė „Baskonia“ primesto tempo, kuri spurtavo 17:6 ir į priekį pabėgo 17 taškų persvara (53:36).

19
23
80%
4/5
75%
6/8

Svečiai taškų nesugebėjo pelnyti beveik tris minutes, o kai Janis Strelnieks pataikė baudų metimą ir nutraukė „Olympiakos“ tylą, svečių deficitas jau siekė 26 taškus (37:63).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame „Baskonia“ tik dar labiau įtvirtino savo pergalę.

Svečiai šiose rungtynėse itin prastai atakavo iš toli ir realizavo viso labo 17 proc. tritaškių (5/30), kai „Baskonia“ pataikė 32 proc. tolimų metimų (6/19).

Baskai taip pat atkovojo daugiau kamuolių (43-28), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (19-15) ir klydo dvigubai mažiau (6-12).

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 19 (6/8 dvit., 23 naud. bal.), Rodrigue‘as Beaubois ir Vincentas Poirier po 13.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 13, Vassilis Spanoulis, Nikola Milutinovas ir Vangelis Mantzaris po 6.