Rose‘as ir Hinrichas vedė „Bulls“ į pergalę (video)

2014-10-20 08:56

Kirkas Hinrichas išsiskyrė rezultatyvumu
Nuotr. Reuters-Scanpix
Čikagos „Bulls“ (4-2) ikisezoninėse rungtynėse namuose su Šarlotės „Hornets“ (3-3) pasiekė nelengvą pergalę 101:96 (35:28, 22:23, 26:19, 18:26).

Antrojo kėlinio viduryje Čikagos ekipa jau buvo susikrovusi 18 taškų pranašumą (48:30). Šarlotės krepšininkai jį gerokai ištirpdė dar iki pertraukos ir komandos išėjo ilsėtis „Bulls“ pirmaujant 57:51.

Dviženklę persvarą aikštės šeimininkai susigrąžino po trijų ketvirčių (83:70), tačiau „Hornets“ ir vėl smogė atgal. Likus žaisti pusantros minutės „Bulls“ pranašumas sumenko iki minimumo (97:96).

Keturi be atsako pelnyti Derricko Rose'o taškai galiausiai leido Čikagos ekipai iškovoti sunkią pergalę.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26, Derrickas Rose'as 17, Pau Gasolis 15 (10 atk. kam.), Aaronas Brooksas 13.

„Hornets“: Michaelas Kidd-Gilchristas ir Lance'as Stephensonas po 14, P.J. Hairstonas, Marvinas Williamsas ir Alas Jeffersonas po 12, Kemba Walkeris 10.