Pocius prie pirmosios „Galatasaray“ pergalės prisidėjo 8 taškais (statistika)

2014-10-23 22:10

Carlosas Arroyo vedė Turkijos klubą į pergalę
Nuotr. Fotodiena/T.Lukšys
Nepaisant klubą slegiančių finansinių problemų, Stambulo „Galatasaray“ (1-1) namuose D grupės, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos „Neptūnas“, rungtynėse įveikė svečius – Valensijos „Basket“ (0-2). Ilgą laiką triuškinamai pirmavę turkai laimėjo 71:64 (25:12, 22:12, 15:26, 9:14).

Visiškai pasimetę Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai negalėjo rasti kelių prie „Galatasaray“ krepšio ir antrojo kėlinio viduryje ekipas skyrė net 28 taškai (47:19).

Svečiai susigriebė po ilgosios pertraukos ir pagerinę savo žaidimą abiejose aikštės pusėse sugebėjo šiek tiek priartėti (50:62).

Ketvirtajame kėlinyje „Galatasaray“ ir toliau strigo varžovų gynyboje, tačiau „Basket“ veiksmai puolime nebuvo pakankamai efektyvūs. Ergino Atamano auklėtiniai išsaugojo persvarą ir laimėjo rungtynes.

Martynas Pocius nugalėtojų gretose rungtyniavo 30 minučių ir pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškių). Gynėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 16, Zoranas Ercegas 12, Furkanas Aldemiras (12 atk. kam.) ir Vladimiras Micovas po 10.

„Basket“: Luke'as Harangody 16, Dwightas Buycksas ir Samas Van Rossomas po 11.