2014-10-31 19:38
Nuotr.:

Ryanui Olanderiui iki dvigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Keturių pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nutraukė „Šiaulių“ (5-6) klubo krepšininkai, kurie svečiuose 87:62 (21:9, 18:15, 24:13, 25:24) nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžio“ (2-9) žaidėjams.

Svečiai į priekį šovė pirmojo kėlinio antroje pusėje, kada spurtavo 11:1 ir pasiuntė aikštės šeimininkus į nokdauną (21:9).

Antrajame ketvirtyje savo dominavimą pratęsę Gintaro Petrausko auklėtiniai toliau sėkmingai draskė kėdainiečių gynybą bei į rūbinę išėjo turėdami įtikinamą pranašumą (39:24).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, „Šiaulių“ krepšininkai triuškino savo varžovus ir pasiekė įtikinamą pergalę.

„Nevėžis“: Gediminas Maceina 14, Marcusas Monroe 9, Šarūnas Kulevičius 9, Vaidotas Volkus 9, Thomasas Ray Davisas 8, Ignas Ramašauskas 7 (8 atk. kam.).

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 20 (8 atk. kam.), Julius Jucikas 11, Vytautas Šulskis 10, Gintaras Leonavičius 9, Rolandas Alijevas 9.