Nikola Jokičius – NBA Vakarų konferencijos savaitės MVP

Nesulaikomai NBA starte žaidęs Nikola Jokičius per pirmąsias trejas rungtynes vidutiniškai pelnė po 26,3 taško, atkovojo po 10,3 ir perėmė po 1,67 kamuolio, atliko po 7,3 rezultatyvaus perdavimo, o jo vedama Denverio „Nuggets“ pirmą kartą nuo 2009-2010 m. sezono laimėjo pirmuosius tris mačus.

Kemba Walkeris – NBA Rytų konferencijos savaitės MVP

Rezultatyviausiai NBA per pirmuosius tris mačus pasirodęs Kemba Walkeris vidutiniškai rinko po 35,3 taško, o iš toli iš viso pataikė net 19/38 tritaškių (50 proc. taiklumas). Taip pat įžaidėjas atliko po 5,3 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3 ir perėmė po 1 kamuolį. „Hornets“ pirmąją savaitę baigė su pergalių ir pralaimėjimų santykiu 2-1.

88   75
Kauno Žalgiris Alytaus Dzūkija
Brandon Davies 20 PTS 13 Waverly Austin
Thomas Walkup 8 REB 8 Egidijus Dimša
Leo Westermann 3 AST 5 Kendrick Brown

Įpykęs Laso per minutės pertraukėlę pamokė savo jaunąjį auklėtinį (1)

Pablo Laso per Ispanijos krepšinio lygos rungtynes buvo nepatenkintas 18-os metų švedo Melwino Pantzaro žaidimu ir per minutės pertraukėlę sugriebė jį už marškinėlių. Madrido „Real“ išvykoje iškovojo pergalę 86:73 prieš Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ komandą.