Puikiai „Timberwolves“ gretose prisistatęs Gobertas vedė komandą į pergalę

2022-10-20 09:40

Rudy Gobertas pelnė 23 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: Scanpix

Nuostabiai naujoje komandoje debiutavęs Rudy Gobertas vedė „Timberwolves“ komandą (1-0) į pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone.

Minesotos klubas namie 115:108 (35:22, 30:30, 22:35, 28:21) įveikė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus (0-1).

Minesotos ekipai Rudy Gobertas per 34 minutes pelnė 23 taškus (10/15 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Prancūzas taip pat pasižymėjo ir puikiu epizodu trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet perėmęs kamuolį perbėgo per beveik visą aikštę ir pasiuntė jį į krepšį.

Kitas „Timberwolves“ bokštas Karlas-Anthony Townsas surinko 12 taškų (2/7 trit., 6/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus.

Oklahomos ekipos gretose išsiskyrė Shai Gilgeous-Alexanderis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 32 taškai (10/17 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Aleksėjus Pokuševskis „Thunder“ gretose pelnė 11 taškų (1/5 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.). 20-metis serbas taip pat atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus per 25 minutes.

„Timberwolves“: Rudy Gobertas 23 (10/15 dvit., 16 atk. kam., 35 naud.), D'Angelo Russellas 20 (5/10 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Jadenas McDanielsas 19 (5/7 dvit., 9/10 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 25 naud.), Jaylenas Nowellas 13 (2/5 trit.), Karlas-Anthony Townsas 12 (2/7 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Edwardsas (3/10 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Taureanas Prince'as (3/4 trit.) po 11.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 32 (10/17 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 34 naud.), Joshas Giddey 14 (4/7 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Tre Mannas 12 (2/6 trit.), Aleksėjus Pokuševskis 11 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Luguentzas Dortas 10 (1/6 trit., 6 atk. kam.), Dariusas Bazley 7 (6 atk. kam.).