George‘o karjeros rekordas pergalės negarantavo

2015-12-06 10:24
Nuotr.: AP - Scanpix

Indianos „Pacers“ (12-7) puolėjas Paulas George‘as pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau jo vedama komanda išvykoje per pratęsimą 119:122 (19:27, 33:30, 32:27, 26:26, 9:12) nusileido Jutos „Jazz“ (9-9) ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Jazz“ aukštaūgis Derrickas Favorsas sumetė abu baudos metimus ir komandos turėjo žaisti pratęsimą. Jo metu pirmaujanti ekipa keitėsi šešis kartus, tačiau per paskutines 10 sekundžių „Pacers“ prametė tris tritaškius ir pergalę šventė „Jazz“.

„Pacers“ prieš Jutos komandą pralaimėjo jau antrą kartą šį sezoną. Prieš tai ji Indianoje varžovams nusileido 76:97.

George‘as per 42 žaidimo minutes pelnė 48 taškus (7/16 dvit., 8/11 trit., 10/13 baudos) ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.

„Jazz“ komandoje taip rezultatyvumo rekordą užfiksavo Favorsas. Jis per 44 minutes pelnė 35 taškus (14/24 dvit., 7/9 baudos). Krepšininkas taip pat sugriebė 13 kamuolių bei surinko 33 naudingumo balus.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 35 (13 atk. kam.), Gordonas Haywardas 22 (9/10 baudos), Trey Burke‘as 19 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Paulas George‘as 48 (7/16 dvit., 8/11 trit., 10/13 baudos), Rodney Stuckey 23, C.J. Milesas 12 George‘as Hillas ir Jordanas Hillas (8 atk. kam.) po 10.