Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Švedas neišgelbėjo: „Chimki“ krito prieš Lenkijos klubą

2021-02-28 15:47
Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Aleksejus Švedas užkūrė savo puolamąją mašiną, tačiau tai Maskvos srities „Chimki“ (7-8) ekipos neišgelbėjo.

Andrejaus Malcevo auklėtiniai VTB Vieningosios lygos namų rungtynėse 94:99 (21:26, 31:20, 15:24, 27:29) nusileido Zeliona Guros „Zastal Enea“ (11-8) krepšininkams.

Pralaimėtojų gretose Švedas per 35 minutes surinko 34 taškus (9/11 dvit., 4/13 trit., 4/4 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 klaidas, 4 išprovokuotas pražangas bei 29 naudingumo balus.

Rusui tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės. Prieš tai jis 33 taškus buvo sumetęs į Kazanės UNIKS krepšį, o 32 – Tel Avivo „Maccabi“ ekipai.

Apskritai, Švedo karjeros rekordas siekia 36 taškus, kuomet jis tiek taškų pelnė 2018 m. balandį dvikovoje su Maskvos CSKA.

Likus žaisti mažiau nei keturias minutes Krisas Richardas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir padidino svečių persvarą iki 7 taškų (88:81).

Vis dėlto Jordanas Mickey surinko keturis taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo Švedas ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Chimi“ turėjo minimalų deficitą – 89:90.

Nepaisant to, Geoffrey Groselle‘as atsakė dviem tiksliais dvitaškiais ir likus žaisti 23 sekundes Lenkijos ekipa įgijo saugią penkių taškų persvarą – 94:89.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Groselle‘as per 29 minutes surinko 27 taškus (11/17 dvit., 5/6 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 32 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 34 (9/11 dvit., 4/13 trit., 7 rez. perd., 5 kld., 29 naud. bal.), Jordanas Mickey 16 (8/10 dvit., 28 naud. bal.), Errickas McCollumas 11 (2/7 dvit.), Sergejus Karasiovas 10 (3/3 dvit.).

„Zastal Enea“: Geoffrey Groselle‘as 27 (11/17 dvit., 9 atk. kam., 32 naud. bal.), Rolands Freimanis 20 (8/11 dvit., 0/5 trit.), Krisas Richardas 18 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Lukaszas Koszarekas 14 (4/5 trit.), Janis Berzinš 10.