Dar vieną benefisą surengęs Kuricas nukalė antrąją „Zenit“ pergalę

2018-01-10 21:51
Nuotr.: Xinhua - Scanpix

Praėjusį trečiadienį Vilniuje tinklelius taikliais metimais deginęs ir 30 taškų surinkęs Kyle'as Kuricas įspūdingą formą pratęsė ir antrajame ture.

Amerikietis į Turino „Fiat“ (1-1) krepšį įsūdė 28 taškus, o gynėjo vedama Sankt Peterburgo „Zenit“ namuose pergalę šventė rezultatu 95:84 (24:27, 22:31, 27:10, 22:16). Po šios pergalės rusai tapo vienvaldžiais F grupės lyderiais.

Į pergalę vedęs Kuricas šiose rungtynėse iš viso žaidė 31 minutę, pelnė 28 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 40 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias per gynėjo karjerą Europos taurėje.

28
40
75%
6/8
6

Buvęs „Lietuvos ryto“ puolėjas Drew Gordonas šiame susitikime žaidė 5 minutes, pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 3 naudingumo balus.

Svečiai po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų pranašumą (58:46), tačiau trečiajame ketvirtyje nesulaikė įsisiautėjusio Kurico. „Zenit“ legionierius per šį kėlinį pelnė 11 taškų, o rusai išsiveržė į priekį 73:68.

Po Diante Garretto tolimo metimo „Fiat“ sumažino deficitą iki trijų taškų (77:80), bet likusį rungtynių laiką geriau sužaidė aikštelės šeimininkai. „Zenit“ lemiamą atkarpą laimėjo rezultatu 12:5 bei įsirašė antrąją pergalę „Top 16“ etape iš tiek pat galimų.

„Zenit“: Kyle'as Kuricas 28 (6/8 trit., 40 naud. bal.), Sergejus Karasiovas 22 (6 rez. perd.), Jevgenijus Voronovas ir Demonte'as Harperis po 16.

„Fiat“: Lamaras Pattersonas 19 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Antonio Iannuzzi 16 (8 atk. kam.), Saša Vujačičius 11, Diante Garrettas 10.