Galingas Jerrellso sugrįžimas į Milaną paženklintas 50 minučių drama ir pergale

• Į „AX Armani Exchange“ grįžęs Jerrellas pelnė 30 taškų, 18 iš jų – per du pratęsimus
  • Milano krepšininkai dar trečiajame kėlinyje atsiliko 17 taškų skirtumu
  • Gudaitis per 26 minutes pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius
  • Kalnietis per 29 minutes pelnė 3 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus

Curtisas Jerrellsas į Milano „AX Armani Exchange“ (2-5) komandą sugrįžo lyg Mesijas. Pirmas rungtynes Eurolygoje po sugrįžimo į šią komandą žaidęs amerikietis pelnė 30 taškų ir jo vedama ekipa išvykoje per dviejų pratęsimų dramą 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjo Valensijos „Basket“ (3-4).

Sezoną Jeruzalės „Hapoel“ komandoje pradėjęs, tačiau iš jos atleistas Jerrellsas praeitą savaitę sudarė sutartį su Milano klubu, o trečiadienį pirmą kartą išbėgo į aikštę Eurolygos mače. Išbėgo ne bet kaip.

Per du pratęsimus jis surinko 18 iš komandos 29 taškų ir jo ekipa galingai finišavo.

30
27
55%
6/11
71%
5/7

Milano komandoje Artūras Gudaitis per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, 5 sykius prasižengė ir išprovokavo 1 pražangą.

Mantas Kalnietis per 29 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, po 2 kartus prasižengė ir išprovokavo pražangas.

Trečiojo kėlinio viduryje Valensijos ekipa pirmavo 62:45, tačiau Milano ekipa ketvirtį pabaigė spurtu 13:2 ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Pratęsimą „AX Armani Exchange“ išplėšė, kai Jordanas Theodore'as pataikė dvitaškį paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis.

Pirmajame pratęsime ekipos keitėsi taikliais tritaškiais, tačiau paskutinę pratęsimo minutė nė viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų ir teko žaisti antrą papildomą atkarpą. Joje darbo ėmėsi Jerrellsas.

Į Milano komandą po trejų metų pertraukos sugrįžęs amerikietis antrąjį pratęsimą pradėjo 5 iš eilės taškais, tritaškį pridėjo Theodore'as, ir svečiai nutolo 93:85. Jerrellsas per antrąjį pratęsimą pelnė 12 taškų.

Pergalę Milano komandai apkartino Andrew Goudelocko trauma. Ketvirtajame kėlinyje jis patyrė šlaunies traumą. Italams padėti negalėjo ir latvis Dairis Bertanis.

„Basket“: Erickas Greenas 22, Bojanas Dubljevičius 18, Fernando San Emeterio 16, Samas Van Rossomas ir Tiboras Pleissas po 13.

„AX Armani Exchange“: Curtisas Jerrellsas 30 (6/11 trit.), Jordanas Theodore'as 20, Andrew Goudelockas 17.