Šešių minučių spurtas leido „Real“ nugalėti CSKA

2019-11-23 00:01
Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Madrido „Real“ (7-3) penktadienio vakarą namuose pratęsė geriausią pergalių seriją stipriausioje Senojo žemyno lygoje.

Pablo Lasso auklėtiniai Eurolygos susitikime 97:81 (23:19, 29:29, 23:16, 22:17) nugalėjo turnyrinės lentelės oponentus – Maskvos CSKA (6-4) krepšininkus.

Per pusę trečiojo kėlinio „Real“ surengė spurtą 14:3 ir po Gabrielio Decko dvitaškio pirmavo jau 15 taškų – 66:51.

Lemiamame ketvirtyje CSKA po Mike‘o Jameso metimo buvo priartėjusi per 6 taškus (81:75), tačiau „Real“ per šešias minutes vėl sužaidė gerą atkarpą 16:6 ir šventė penktąją pergalę paeiliui.

„Real“ į pergalę vedė 18 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud. met.) per 26 minutes pelnęs Facundo Campazzo, kuris dar atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Real“: Facundo Campazzo 18 (6 rez. perd., 6 išprov. praž., 24 naud. bal.), Gabrielis Deckas 17 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Sergio Llullas 15, Rudy Fernandezas 13 (3/5 trit.), Anthony Randolphas 12 (3/6 trit.).

CSKA: Johannesas Voigtmannas 20 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 14 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Joelis Bolomboy 12 (6 atk. kam.), Janis Strelnieks 11 (4 rez. perd.).