Svarbiu metu suklydęs Porzingis leido „Jazz“ išplėšti pratęsimą

2016-01-21 07:34
Nuotr.: AP - Scanpix

Antrąją pergalę per pratęsimą paeiliui iškovojo Niujorko „Knicks“ (22-22) komanda, kuri namuose 118:111 (17:22 20:26, 31:28, 31:23, 19:12) palaužė Jutos „Jazz“ (18-24) krepšininkus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas per papildomą laiką iš eilės.

Carmelo  Anthony
PTS 30 | REB 7 | AS 9
Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms „Knicks“ po taiklių Kristapo Porzingio baudų metimų turėjo 3 taškų pranašumą (99:96), tačiau likus 2 sekundėms tas pats latvis prasižengė tritaškio zonoje ir varžovui suteikė galimybę mesti tris baudų metimus.

Gordonas Haywardas realizavo metimus bei komandos turėjo žaisti pratęsimą. Jo metu keturias iš eilės rezultatyvias atakas surengusi „Knicks“ įgijo 5 taškų persvarą (108:103). Likus minutei Derrickas Williamsas pelnė du taškus su pražanga, po to dvitaškį pridėjo Robinas Lopezas ir nugalėtojas tapo aiškus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30 (13/19 dvit., 4/4 baudos, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Robinas Lopezas 22 (11/14 dvit., 12 atk. kam.), Derrickas Williamsas 18 (6 atk. kam.), Kristapas Porzingis 16 (4/9 metimai, 6/6 baudos, 5 atk. kam.).

„Jazz“: Rodney Hoodas 29 (5/10 trit.), Gordonas Haywardas 27 (10/10 baudos), Trey Lylesas 13 (3/4 trit.), Trey Burke‘as 12.