• „Pacers“ išvykoje 109:104 palaužė „Suns“ klubą

• Sabonis pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių

• Su 16 atkovotų kamuolių Domantas pakartojo savo asmeninį rekordą

• Varžovų gretose 1-asis NBA naujokų biržos šaukimas pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių

Domantas Sabonis dar kartą pakartojo savo asmeninį NBA atkovotų kamuolių rekordą, o jo vedama Indianos „Pacers“ (12-8) išvykoje 109:104 (26:26, 35:28, 20:23, 28:27) įveikė Fynikso „Suns“ (4-15) ekipą.

Sabonis per 23 minutes spėjo pelnyti 21 tašką (7/14 dvit., 7/8 baud.), atkovoti 16 kamuolių ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus. Su 16 atkovotų kamuolių lietuvis pakartojo savo asmeninį rekordą NBA lygoje bei su Docu McDermottu buvo rezultatyviausi nugalėtojų komandoje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 7:0 (85:81), bet tada puolime pirmuosius svečių taškus lemiamame kėlinyje pelnė Sabonis (83:85).

Foto galerija

Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, o paskutinę minutę tritaškiais apsikeitė Bojanas Bogdanovičius bei Devinas Bookeris ir „Pacers“ buvo priekyje – 107:104.

Lietuvio komandos pergalę įtvirtino taiklūs Darreno Collisono baudų metimai (109:104).

Tiesioginiu Sabonio varžovu buvęs 1-asis NBA naujokų biržos šaukimas Deandre Aytonas per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 6/6 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Indianos klubas vis dar verčiasi be traumuoto savo lyderio Victoro Oladipo.

„Suns“: T.J. Warrenas 25, Devinas Bookeris 20 (8 rez. perd.), DeAndre Aytonas 18 (12 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis (7/14 dvit., 7/8 baud., 16 atk. kam.) ir Docas McDermottas (5/7 trit.) po 21, Mylesas Turneris 16 (13 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Thaddeusas Youngas 13, Darrenas Collisonas 11 (11 rez. perd.).