Į vieną kasą: jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šiauliai“ pervažiavo „Neptūną“

2021-03-21 19:23
Nuotr.: BNS

Triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo „Šiaulių“ (7-18) ekipa.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 99:68 (22:18, 27:10, 26:15, 24:25) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno“ (8-17) krepšininkus.

Tai buvo didžiausia Saulės miesto ekipos pergalė šiame sezone.

18
29
11
1

Šį vakarą laimėję „Šiauliai“ pergalėmis pavijo devintoje vietoje esantį Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (7-18), tačiau išlieka turnyrinės lentelės dugne, nes turi prastesnį tarpusavio taškų santykį.

Tuo metu „Neptūnui“ tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės ir su 8 pergalėmis per 25 rungtynes Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai rikiuojasi aštunti.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje surengė įspūdingą pasirodymą, spurtavo 16:4 ir po Mindaugo Lukauskio baudos metimo prieš ilgąją pertrauką susikrovė 21 taško pranašumą (49:28).

Antrąjį ketvirtį „Šiauliai“ laimėjo 27:10.

Trečiąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo spurtu 7:0 ir po Elvaro Fridrikssono tolimo šūvio skirtumas tarp komandų pasiekė 28 taškus bei šeimininkai turėjo dvigubai daugiau taškų už klaipėdiečius (56:28).

Likęs mačo laikas tapo formalumu, o vienu metu šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs 38 taškus (86:48).

Sireika rungtynių pabaigoje leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams – Ernestui Jonkui, Pauliui Danusevičiui ir 224 cm bokštui Jonui Paukštei, kuris surinko 4 taškus.

„Šiaulių“ komandoje dviženklį taškų skaičių surinko 5 žaidėjai – Justas Furmanavičius, Eimantas Stankevičius, Andy Van Vlietas, Arminas Urbutis ir Fridrikssonas.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Urbutis, kuris per 30 minučių pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

Jam talkino Fridrikssonas, kurio sąskaitoje - 18 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis (5/7 dvit., 2/5 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.) ir Elvaras Fridrikssonas (5/6 dvit., 2/3 trit., 7 rez. perd.) po 18, Andy Van Vlietas 14 (5/7 dvit.), Justas Furmanavičius (5/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Eimantas Stankevičius (3/8 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.) po 12.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 16 (4/7 trit.), Džiugas Slavinskas 11 (5/8 baud.), Evaldas Šaulys 10 (2/3 trit.), Norbertas Giga 9 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 7.