Prieš artėjančią olimpiadą – NBA žaidėjų vedamos Japonijos antausis prancūzams

2021-07-18 09:29

Prancūzijos rinktinė pasiruošimą Tokijo olimpinėms žaidynėms užbaigė kiek netikėtu pralaimėjimu.

Vincento Collet auklėtiniai svečiuose 75:81 (14:18, 16:28, 28:15, 17:20) nusileido Rui Hachimuros ir Yuta Watanabe vedamai Japonijai.

Hachimura buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir per 29 minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 1/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Watanabe pridėjo 18 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 9 sugriebtus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 1 bloką.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Japonija dar turėjo 11 taškų pranašumą (69:58), tačiau prancūzai atsakė savo spurtu ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes rezultatas buvo lygus – 74:74.

Vis tik Yudai Baba surinko 4 taškus paeiliui, Hachimura bei Watanabe realizavo baudas ir dvikovą spurtu 7:1 užbaigę japonai šventė pergalę.

Prancūzų gretose geriausiai pasirodė Evanas Fournier, kuris pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei 2 sykius suklydo.

Japonijos rinktinė: Rui Hachimura 19 (6/13 dvit., 7 atk. kam.), Yuta Watanabe 18 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Makoto Hiejima 15.

Prancūzijos rinktinė: Evanas Fournier 16 (3/8 trit.), Rudy Gobertas 11 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 9.