„Šiauliai“ dramatiškoje kovoje nutraukė „Juventus“ pergalių seriją

2021-02-03 20:01

Betsafe – LKL pirmenybėse nutrūko Utenos „Juventus“ (12-6) keturių pergalių serija.

Žydrūno Urbono auklėtiniai po dramatiškos kovos išvykoje 87:92 (24:23, 17:27, 23:18, 23:24) pripažino „Šiaulių“ (5-11) pranašumą.

Šeimininkai antrajame kėlinyje turėjo 14 taškų persvarą (46:32), tačiau „Juventus“ nesutriko ir 33-ąją minutę rezultatas jau buvo lygus – 72:72.

13
19
4
4

Dvikovos likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis – penkis paeiliui taškus pelnęs Martynas Varnas išlygino rezultatą (85:85), o Kaspars Berzinš vėliau jį ir persvėrė – 87:85.

Lemiamą smūgį svečiams prasidėjus paskutinei minutei sudavė tas pats Varnas, smeigęs tolimą metimą (90:85), po kurio „Juventus“ nebeatsigavo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Justas Furmanavičius. Puolėjas per 21 minutę pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Uteniškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo po 22 taškus pelnę Vaidas Kariniauskas (7/9 dvit., 7 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Žygimantas Skučas (7/8 dvit., 7 atk. kam., 26 naud. bal.).

Svečiams negalėjo padėti Martynas Gecevičius.

„Šiauliai“: Justas Furmanavičius 14 (5/7 dvit.), Arminas Urbutis (5/7 dvit.) ir Kaspars Berzinš po 13, Martynas Varnas 12.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas (7/9 dvit., 7 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Žygimantas Skučas (7/8 dvit., 7 atk. kam., 26 naud. bal.) po 22, Ignas Vaitkus (2/9 trit.) ir Vytautas Šulskis po 10.