Ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavęs „Lietkabelis“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergalingai

2018-05-12 19:25
  • „Lietkabelis“ namuose 103:86 pranoko „Šiaulius“ ir serijoje išsiveržė į priekį 1-0

• Panevėžiečiai po trečiojo kėlinio pirmavo 82:62, tačiau svečiai deficitą buvo ištirpdę iki vienženklio

• Pralaimėtojams Laurynas Birutis pelnė 22 taškus ir surinko 23 naudingumo balus

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamąsias varžybas pergale pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“. Ramūno Butauto auklėtiniai namuose 103:86 (30:18, 27:23, 25:21, 21:24) nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus ir ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Šeimininkai susitikimo kontrolę į savo rankas perėmė nuo pat jo pradžios. Žanis Peiners ir Kšištofas Lavrinovičius smeigė po tritaškį, Dominikas Mavra pridėjo du taškus, o Simas Jasaitis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir panevėžiečiai jau pirmajame kėlinyje pabėgo dviženkliu pranašumu (24:14).

Sėkmingą pasirodymą „Lietkabelis“ tęsė ir antrajame kėlinyje. Peiners pataikė iš toli, Vaidas Čepukaitis realizavo baudų metimus ir atkarpą 8:1 laimėjęs Panevėžio klubas pradėjo triuškinti šiauliečius (53:35).

17
23
7
50%
2/4

Panevėžiečiai mačo eigą kontroliavo ir po ilgosios pertraukos, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo daugiau nei saugią 20 taškų persvarą (82:62).

Vis tik „Šiauliai“ sugebėjo grąžinti intrigą. Biručio vedami svečiai lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 12:1 ir deficitą sumažino iki vienženklio (83:74). Naudingiausias lygos krepšininkas per šią atkarpą surinko 7 taškus.

Vis tik, rungtynėms artėjant į pabaigą šiauliečiams priartėti darėsi sunku, o Vaidas Čepukaitis ir Lorenzo Williamsas pelnė po du taškusir šeimininkai įtvirtino pergalę (96:82).

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18, Lorenzo Williamsas ir Žanis Peiners po 17.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 22, Vytautas Šarakauskas 12, Arminas Urbutis 11, Evaldas Šaulys 10.