Vėl ant suolo likęs Kuzminskas stebėjo Sabonio komandos pergalę

2017-02-16 07:25
Nuotr.: AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas tapo nereikalingas Niujorko „Knicks“ (23-34) trenerio schemose. Lietuvis trečias rungtynes iš eilės nepakilo nuo suolo ir šį kartą iš šalies stebėjo, kaip jo ekipa išvykoje 105:116 (39:27, 21:35, 20:26, 25:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ (32-25), kuriai atstovauja Domantas Sabonis.

Trejų rungtynių atkarpa nepakylant nuo suolo šį sezoną yra ilgiausia Kuzminskui. Žaisti jis nebegauna po to, kai per penkerias rungtynes prieš tai itin prastai atakavo krepšį – tikslą tada pasiekė vos 10 metimų iš 35 (28,6 proc.).

Taiklumu, ypač metant iš toli, šiuo metu negali pasigirti ir praėjusios nakties Kuzminsko oponentas Domantas Sabonis. Jis žaidė 24 minutes ir pelnė 6 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

38
49
14
12

Sabonis vasario mėnesį vis dar išlieka nepataikęs nė vieno tritaškio – pro šalį skriejo visi 13 metimų.

Šiame mače ryškiausiai spindėjo Russello Westbrooko žvaigždė. Jis pelnė 38 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas 27-ąjį šiemet ir 64-ajį karjeroje trigubą dublį.

Per vieną sezoną daugiau trigubų dublių yra atlikę tik du krepšininkai – Oscaras Robertsonas (41, 1961-1962 m.) ir Wiltas Chamberlainas (31, 1967-1968 m.).

Mačo pradžia Westbrookui ir jo komandai nieko gero nežadėjo. „Knicks“ dvikovą pradėjo spurtu 16:2, o pirmajame kėlinyje krepšį atakavo 73 proc. taiklumu bei jam pasibaigus pirmavo 39:27. Vien Carmelo Anthony šiame kėlinyje pelnė 19 taškų.

„Thunder“ jau antrajame kėlinyje pasivijo ir aplenkė varžovus, o Victoro Oladipo tritaškis sulig trečiojo kėlinio sirena padidino Oklahomos ekipos persvarą iki 88:80. Westbrookas buvo surinkęs trigubą dublį nį neįpusėjus šiam ketvirčiui.

Ketvirtajame kėlinyje Westbrookas pataikė iš toli ir pirmą kartą padidino savo komandos persvarą iki dviženklės – 105:94

„Thunder“: Russellas Westbrookas 38 (14 atk. kam., 12 rez. perd.), Victoras Oladipo 21, Jerami Grantas 13, Stevenas Adamsas 11 (8 atk. kam.), Andre Robersonas 10.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30, Derrickas Rose'as 25, Courtney Lee 16, Kristapas Porzingis 11.