• Lemiamomis minutėmis vilniečiai spurtavo 14:0

• Nugalėtojų komandoje penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių

• Sabeckis taikėsi į trigubą dublį – 9 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai

• „Lietuvos rytas“ sustabdė Birutį, kuris įmetė 8 taškus

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (26-6) iškovojo sudėtingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Ketvirtojo kėlinio viduryje dar atsilikę, tačiau lemiamomis minutėmis 14:0 spurtavę vilniečiai 87:75 (25:21, 23:23, 15:20, 24:11) palaužė „Šiaulių“ (13-19) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5 minutėms „Šiauliai“ turėjo dviejų taškų pranašumą (73:71), tačiau tuomet įkrito į duobę. „Lietuvos rytas“ per keturias minutes surengė spurtą 14:0 ir šventė pergalę.

Pirmoje rungtynių pusėje „Lietuvos ryto“ komandoje siautėjo Mindaugas Girdžiūnas, pataikęs 4 tritaškius iš 5 ir pelnęs 12 taškų, taip pat pridėjęs 6 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 20 naudingumo balų. Rokas Giedraitis savo sąskaitoje jau turėjo 15 taškų.

15
24
9
4

„Lietuvos rytas“ iki ilgosios pertraukos išjungė Lauryną Birutį, kurio sąskaitoje buvo tik vienas dvitaškis, o ir tas pats pataikytas paskutinę antrojo kėlinio minutę.

Po ilgosios pertraukos pastaruoju metu puikiai žaidęs Birutis taip pat pernelyg neišsiskyrė. Iš viso vidurio puolėjas per 29 minutes įmetė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Šiaulių“ komandoje netoli trigubo dublio buvo įžaidėjas Donatas Sabeckis. Jis per 34 minutes įmetė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Vienas iš devynių Sabeckio perdavimų buvo štai toks:

Vilniaus klube penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Rokas Giedraitis, Benas Madgenas, Mingaugas Girdžiūnas, Chrisas Krameris ir Travisas Petersonas kartu surinko 79 iš 87 komandos taškų.

Likusius 8 taškus surinko Martynas Echodas (4 taškai, 10 atk. kam., 3 blokai ir 20 naud. bal.), Arnas Butkevičius bei Egidijus Mockevičius.

„Lietuvos ryto“ komandoje nežaidė Jimmy Baronas ir Artūras Jomantas.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 19 (6/6 dvit., 7 atk. kam.), Benas Madgenas 16 (4/7 trit.), Mindaugas Girdžiūnas (4/7 trit., 6 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Chrisas Krameris (9 rez. perd.) po 15, Travisas Petersonas 14.

„Šiauliai“: Akeemas Wrightas 18 (7/10 dvit., 4/6 baudos), Arminas Urbutis 15 (5/8 dvit.), Vytautas Šarakauskas 12, Donatas Sabeckis 9 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Laurynas Birutis 8 (4/7 dvit., 7 atk. kam.).