„Rūdupio“ žygis Europoje baigėsi Salonikuose (statistika)

2011-12-20 20:27
Nuotr.:
Prienų „Rūdupio“ (3-3) komandą nuo Europos taurės „Top 16“ etapo skyrė vos vienas taiklus metimas, tačiau paskutinę ketvirtojo kėlinio prieniškiai atakavo netaikliai ir už tai brangiai sumokėjo.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo 86:96 (20:20, 16:22, 24:23, 18:13, 8:18) nusileido Salonikų „Aris“ (4-2) krepšininkams bei liko už „Top 16“ etapo.

Kartu su „Aris“ ekipa į kitą etapą pateko Nymburko ČEZ (5-1) komanda. „Rūdupis“ liko trečias, o be pergalių likusi Groningeno „GasTerra Flames“ (0-6) – ketvirta.

Mačą Lietuvos ekipos krepšininkai pradėjo labai drausmingai ir tai davė naudos – įpusėjus antrajam kėliniui „Rūdupis“ pirmavo 30:23. Visgi tuomet „Aris“ pataikė penkis tritaškius iš eilės, spurtavo 17:2 bei įgijo 8 taškų pranašumą – 40:32.

Dar labiau varžovams atitrūkti neleido per trečią kėlinį 14 taškų surinkęs Arminas Urbutis. Varžovų šturmą atlaikę „Rūdupio“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą (74:74), o likus žaisti apie 30 sekundžių jį ir persverti – 78:76.

Be to, Šeškaus auklėtiniai dar turėjo kamuolį savo rankose, tačiau Adas Juškevičius nusprendė pasikliauti individualiais veiksmais, o sėkmingai apsigynę graikai sugebėjo greitoje atakoje pelnyti taškus ir išlyginti rezultatą (78:78).

Paskutinei atakai „Rūdupis“ turėjo 5 sekundes, bet Simo Buterlevičiaus tritaškis tikslo nepasiekė, o per pratęsimą „Rūdupiui“ neužteko jėgų dar kartą kibti varžovams į atlapus.

„Rūdupis“: Arminas Urbutis 20, Dainius Šalenga 14, Gintaras Kadžiulis 12.

„Aris“: Dominicas Jamesas 22, Ronaldas Davisas 19, Christosas Tapoutosas 18 (11 atk. kam.).