Per šv. Kalėdas – galingi lietuvių pasirodymai Turkijoje

2022-12-25 19:02

Martynas Sajus pelnė 15 taškų ir surinko 18 naudingumo balų, Artūras Milaknis surinko 16 taškų ir 19 naudingumo balų, o abiejų lietuvių atstovaujamos komandos šventė pergales Turkijos lygoje.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Puikų pasirodymą Turkijos lygoje per šv. Kalėdas surengė Artūras Milaknis, o jo atstovaujama Bursos „Tofaš“ (6-6) pasiekė pergalę.

Bursos komanda namų aikštėje 78:65 (15:20, 16:17, 18:18, 29:10) įveikė Izmiro „Petkim Spor“ (5-7).

Milaknis per 30 minučių pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.). 36-erių snaiperis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Rob Gray

Rezultatyviausiai „Tofaš“ komandoje žaidė Robas Gray, kuris per 35 minutes surinko 22 taškus (7/10 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

Amerikietis kartu su Milakniu buvo naudingiausi komandos krepšininkai.

Svečių komandoje daugiausiai taškų pelnė Jeremy Simmonsas. Aukštaūgio sąskaitoje per 31 minutę buvo 14 taškų (7/13 dvit.), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 14 naudingumo balų.

„Tofaš“: Robas Gray 22 (7/10 dvit.), Artūras Milaknis 16 (4/8 trit.), Deonas Thompsonas 10 (6 atk. kam.).

„Petkim Spor“: Jeremy Simmonsas (7/13 dvit.) ir Omaras Prewittas po 14, Ismailas Ulusoy 13, Peytonas Aldridge'as 12 (6 atk. kam.)

Sėkmingą pasirodymą  surengė ir Martynas Sajus, o jo atstovaujama Stambulo „Buyukčekmeče“ (4-8) pasiekė pergalę.

Lietuvio klubas išvykoje 85:75 (21:23, 19:18, 19:18, 26:16) nugalėjo Konijos „Ayos“ (4-8) krepšininkus.

Sajus per 21 minutę surinko 15 taškų (6/8 dvit., 3/5 baud.), po 2 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus, 3 blokuotus metimus, perimtą kamuolį, pražangą ir klaidą bei 18 naudingumo balų.

Stambulo ekipai taip pat atstovaujantis Saulius Kulvietis mačui registruotas nebuvo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jordanas Crawfordas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 19 taškų (4/9 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 14 naudingumo balų.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Jarellas Eddie, kuris per 37 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

„Ayos“: Jarellas Eddie 19 (7 atk. kam.), Jordanas Morganas 15 (9 atk. kam.), Erkinas Senelas 14, Alexas Perezas 11 (7 rez. perd.).

„Buyukčekmeče“: Jordanas Crawfordas 19, Martynas Sajus (6/8 dvit.) ir Terrellas Harrisas (5/6 dvit.) po 15, Briante Weberis 13.