Drama Jonavoje: įspūdingai sugrįžęs „CBet“ apkartino Varno karjeros rungtynes

2022-05-01 17:30
Nuotr.: LKL

Jonavos „CBet“ paskutinėmis minutėmis panaikino dviženklį deficitą ir dramatiška pergale startavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai permainingoje kovoje namuose 82:79 (15:27, 26:28, 18:10, 23:14) įveikė „Šiaulius-7bet“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas antradienį Šiauliuose.

Šiauliečiai nuo rungtynių pradžios perėmė mačo kontrolę ir trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 16 taškų (57:41). Nors Jonavos klubas bandė priartėti, dar 34-ąją minutę svečiai turėjo dviženklę persvarą - 74:64.

Vis dėlto tuomet į lemiamą šturmą kilę šeimininkai spurtavo 15:3 ir po Edvino Šeškaus dvitaškio išsiveržė į priekį. Per šią atkarpą ilgai rungtynėse tylėjęs Manu Lecomte'as pelnė 7 taškus.

Rungtynių pabaigoje Donatas Sabeckis buvo nubaustas technine pražanga, bet po Šeškaus netikslių baudų svečiams atsirado galimybė išplėšti pratęsimą (82:79). Vis dėlto Varno tritaškis skriejo pro šalį.

Šeimininkai pirmoje pusėje nieko negalėjo padaryti prieš Šiaulių klubo puolimą. Svečiai per 20 minučių pelnė 55 taškus, realizuodami 11 tritaškių iš 20. Po pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė ir svečiai surinko vos 24 taškus per du kėlinius.

Jonavos komandai Šeškus per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Jeffas Garrettas per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Varnas, sužaidęs karjeros rungtynes LKL. Jo sąskaitoje per 35 minutes buvo 31 taškas (4/5 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 5/7 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 36 naudingumo balai.

Vien per pirmąją rungtynių pusę Varnas pelnė 23 taškus. Iki šiol jo karjeros rezultatyvumo rekordas buvo 24 taškai.

„CBet“: Jeffas Garrettas (5/8 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.) ir Edvinas Šeškus (6/9 dvit., 7 rez. perd.) po 15, Juanas Palaciosas 11 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Manu Lecomte'as 10 (1/5 trit., 6 rez. perd.), Evaldas Šaulys 9 (2/4 trit.), Justinas Ramanauskas 8 (2/5 trit.).

„Šiauliai“: Martynas Varnas 31 (4/5 dvit., 6/8 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 36 naud.), Isaiah Armwoodas 15 (3/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Giedrius Staniulis 11 (3/10 dvit., 5/8 baud., 12 atk. kam., 4 kld.), Donatas Sabeckis (2/3 trit., 11 rez. perd., 5 kld.) ir Nemanja Bezbradica po 8.