„Celtics“ sutriuškino bedantį puolimą demonstravusią „Bulls“

2017-03-12 23:42
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (42-25) komanda su Isaiah Thomasu priešakyje.

Brado Stevenso auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 100:80 (22:9, 24:17, 30:31, 24:23) užtikrintai susitvarkė su Čikagos „Bulls“ (31-35) atletais.

„Celtics“ savo pranašumą pradėjo įrodyti nuo pat mačo pradžios, kada per pirmąjį kėlinį praleido vos 9 taškus, pati surinko 22 ir pirmavo dviženkle persvara.

12
21
6
7

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo dominuoti ir po pirmosios mačo dalies turėjo triuškinamą – 20 taškų pranašumą (46:26).

Tragiškai krepšį per pirmuosius du kėlinius atakavusi „Bulls“ iš baudos aikštelės pataikė 3 metimus iš 20 (15 procentų taiklumas).

26 taškai – penktas blogiausias rezultatas Čikagos komandos rezultatas per klubo istoriją.

„Bulls“ vedlys šiame susitikime „iš žaidimo“ pataikė vos 2 metimus iš 11 (18 proc. taiklumas) ir iš viso pelnė tik 5 taškus.

Dwayne'as Wade'as realizavo 4 metimus iš 11 (36 proc. taiklumas), o aukštaūgis Joffrey Lauvergne – vos 1 iš 7 (14 proc. taiklumas).

„Celtics“: Isaiah Thomasas 22, Avery Bradley 17, Alas Horfordas 12, Marcusas Smartas 12, Kelly Olynykas 11 (9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 11.

„Bulls“: Robinas Lopezas 13, Bobby Portisas 12 (8 atk. kam.), Denzelas Valentine'as 13, Cristiano Felicio 10.