Nesustabdomas: 37 taškus pelnęs Lillardas išplėšė ir pratęsimą, ir pergalę

2016-10-30 08:59
Nuotr.: AP - Scanpix

Visas rungtynes spindėjęs Portlando „Trail Blazers“ (2-1) gynėjas Damianas Lillardas aukščiausią klasę išlaikė ir lemiamomis mačo akimirkomis, o jo ekipa per pratęsimą svečiuose 115:113 (33:28, 29:26, 19:34, 23:16, 11:9) įveikė Denverio „Nuggets“ (1-1).

Tiksint paskutinėms pratęsimo sekundėms Lillardas prasiveržė pro Kennethą Fariedą ir pataikė dvitaškį likus 0,3 sekundės, kuris jo ekipai padovanojo pergalę.

Damian  Lillard
PTS 37 | REB 5 | AS 7 | ST 3 | BS 1
Tas pats gynėjas išplėšė ir pratęsimą – iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 sekundėms jis dvitaškiu išlygino rezultatą.

Lillardas spindėjo viso susitikimo metu – jis per 41 minutę surinko 37 taškus (13/20 dvit., 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, triskart perėmė kamuolį ir surinko 34 naudingumo balus.

„Tai buvo vienos iš labiausiai pašėlusių rungtynių, kuriose esu žaidęs“, – sakė mačo herojumi tapęs Lillardas.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 (17 atk. kam.), Emmanuelis Mudiay 21 (7 atk. kam.), Danilo Gallinari 17, Willas Bartonas 16, Jusufas Nurkičius 12 (9 atk. kam.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 37 (13/20 dvit., 7 rez. perd.), C.J. McCollumas 23 (10 atk. kam.), Masonas Plumlee 13, Allenas Crabbe 12, Evanas Turneris 11.