2018-01-09 18:00
  • „Neptūnas“ namie 71:87 nusileido „MHP Riesen“ komandai
  • Tai buvo pirmasis klaipėdiečių sezono pralaimėjimas namuose
  • „Neptūno“ gretose debiutavo amerikietis Fieldsas

Klaipėdos „Neptūnas“ (6-4) Čempionų lygos rungtynėse nerado rimtų priešnuodžių prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (8-2) komandą ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą namuose.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Švyturio“ arenoje 71:87 (23:22, 10:20, 19:26, 19:19) nusileido Vokietijos klubui ir turnyre patyrė ketvirtąją nesėkmę.

„Neptūnas“ savo sirgalius namie nuvylė viso labo pirmą kartą šį sezoną. Iki šiol pralaimėjimo oficialiose rungtynėse klaipėdiečiai namie nebuvo patyrę nei Čempionų lygoje, nei LKL pirmenybėse.

Foto galerija

Šįkart „Neptūno“ reikalai komplikavosi antrajame kėlinyje. Iki jo pabaigos likus trims minutėms rezultatas dar buvo lygus (33:33), tačiau netrukus svečiai pelnė devynis taškus paeiliui ir „MHP Riesen“ įgijo ryškesnį pranašumą (42:33).

Reikalai mėlyniesiems palankiai nesiklostė ir po pertraukos, o ketvirčio viduryje po eilinio sėkmingo svečių reido skirtumas kilo iki dvidešimties (58:38).

Klaipėdos klube šiame susitikime debiutavo naujokas Brandonas Fieldsas. Amerikietis gynėjas debiutiniame mače per 22 minutes pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 15 (6 rez. perd.), Edgaras Želionis 10, Simas Galdikas 9, Matas Jucikas 7, Brandonas Fieldsas, Laimonas Kisielius ir Vytautas Šulskis po 6.

„MHP Riesen“: Dwyane'as Evansas 15, Adika Peteris-McNeilly 14, Justinas Searsas 11.