„Nevėžį“ nušlavęs „Juventus“ klubas – LKL atkrintamosiose varžybose (statistika)

2014-04-19 18:39

Averonas Kelvinas Matthewsas atliko galingą dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Utenos „Juventus“ (13-19) klubas – kitame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) etape. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namuose 93:59 (26:14, 17:19, 20:13, 30:13) sutriuškino traumų išretintą Kėdainių „Nevėžį“ (11-21) bei pelnė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Aidas  Viskontas
PTS 20 | AS 3 | ST 1
Aikštės šeimininkai svečius į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje – 11:2 ketvirčio viduryje spurtavę „Juventus“ žaidėjai atitrūko bei dviženklį pranašumą išlaikė iki antrojo kėlinio pabaigos.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžęs Aidas Viskontas pataikė du tritaškius, Gintautas Matulis pridėjo vieną, o 11:0 trečiąjį kėlinį pradėję Sirvydžio auklėtiniai padidino savo pranašumą iki 21 taško (54:33) bei dar labiau pradėjo triuškinti varžovus.

„Nevėžio“ pralaimėjimą apkartino Aurimo Adomaičio trauma. Rungtynes starto penkete pradėjęs puolėjas susižeidė vos tik prasidėjus mačui, iš viso aikštėje praleido beveik dvi minutes bei atkovojo 1 kamuolį.

Kėdainių klubas rungtynes baigė savo gretose turėdamas septynis krepšininkus. Gintaras Leonavičius šiame susitikime vertėsi be Povilo Butkevičiaus paslaugų.

Sirvydis panaudojo visus mačui registruotus krepšininkus. Taškais pasižymėti nepavyko tik legionieriui Keyronui Sheardui.

„Juventus“: Aidas Viskontas 20, Nikita Barinovas 15, Averonas Kelvinas Matthewsas 14 (15 atk. kam.), Gintautas Matulis 9 (8 atk. kam.), Saulius Kulvietis 9 (8 atk. kam.), Karolis Petrukonis 7.

„Nevėžis“: Tauras Jogėla 19 (11 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 17, Žydrūnas Kelys 10 (8 kld.), Šarūnas Kulevičius 10.