Galingą dvigubą dublį surinkęs Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę Finikse

2020-01-23 06:56
Nuotr.: AP - Scanpix

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedama Indianos „Pacers“ Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo šeštąją pergalę per pastarąsias 7 rungtynes.

Nate'o McMillano auklėtiniai Finikse 112:87 (30:24, 24:24, 29:17, 29:22) sutriuškino vietos „Suns“ (18-26) ir grįžo į pergalių kelią po nesėkmės Jutoje.

Sabonis aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

24
33
73%
8/11
13

Tai buvo lietuvio jau 34-asis dvigubas dublis šį sezoną ir jis pagal šį rodiklį lygoje yra trečias. Taip pat aukštaūgis 11-ąjį sykį šį sezoną per susitikimą pelnė bent 20 taškų ir atkovojo bent 10 kamuolių.

Svečiai spurtavo po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 25:6 ir įgijo triuškinamą persvarą – 81:56.

Po tokio smūgio „Suns“ nebesugebėjo atsitiesti ir nusileido „Pacers“ šeštąjį kartą paeiliui.

Prieš buvusį klubą žaidęs T.J. Warrenas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, pelnęs 25 taškus (11/18 dvit., 3/4 baud.) per 30 aikštėje praleistų minučių.

„Pacers“ gynėjas Malcolmas Brogdonas antrajame kėlinyje susidaužė kaktą, kuriai sutvarkyti prireikė trijų siūlių ir po pertraukos į aikštę nebegrįžo.

„Suns“: Kelly Oubre'as 17 (9 atk. kam.), Devinas Bookeris 16, Elie Okobo 11, DeAndre Aytonas 10 (8 atk. kam.).

„Pacers“: T.J. Warrenas 25 (11/18 dvit.), Domantas Sabonis 24 (8/11 dvit., 8/11 baud., 13 atk. kam.), Dougas McDermottas 12, Justinas Holiday 11, T.J. McConellis 10 (11 rez. perd.).