Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

2016-12-21 06:18
Nuotr.: AP - Scanpix

NBA lygoje pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (20-8) ekipa. Dwane'o Casey auklėtiniai namuose 116:104 (29:23, 35:23, 27:26, 25:32) įveikė Bruklino „Nets“ (7-20) krepšininkus. Tai buvo trečioji „Nets“ nesėkmė paeiliui.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 10 taškų (3/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 14, blokavo varžovų metimą bei vieną kartą pažeidė taisykles. Valančiūnas dvigubą dublį atliko 4 kartus per paskutinius 5 mačus.

Antrojo ketvirčio viduryje Jeremy Linas pataikė tolimą metimą ir deficitą sumažino iki 4 taškų, tačiau kėlinį „Raptors“ pabaigė spurtu 17:3 ir ilsėtis į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo turėdami 18 taškų pranašumą (64:46).

23
67%
8/12
8
71%
5/7

Per pirmus du kėlinius „Nets“ net 22 kartus metė iš toli, iš kurių pataikė 7. Tuo metu „Raptors“ pataikė 5 tritaškius iš 9 bandymų.

Likus 5 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos DeMarre Carrollas pataikė tritaškį, o Toronto klubo pranašumas pasiekę rekordinę 23 taškų ribą (83:60). „Raptors“ rodė subalansuotą krepšinį, po trijų kėlinių 5 krepšininkai buvo pelnę dviženklį taškų skaičių.

Tai buvo 10-ojį iš eilės „Nets“ nesėkmė išvykos. Šį sezoną Bruklino klubas svečių arenose laimėjo tik vieną kartą ir patyrė 13 pralaimėjimų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 23 (3/5 trit., 8 rez. perd.), Normanas Powellas 21, DeMarre'as Carrollas 17 (3/6 trit.), DeMaras DeRozanas 15.

„Nets“: Rondae Hollisas-Jeffersonas 19, Spenceris Dinwiddie 14, Jeremy Linas 12, Trevoras Bookeris 11.