Bedvasis „Rytas“ – sutriuškintas Rygoje

2020-12-23 18:00

Vilniaus „Ryto“ (1-3) duobė Čempionų lygoje toliau gilėja ir šansai žengti į kitą etapą sostinės klubui išliko tik teoriniai.

Donaldo Kairio auklėtiniai antrą kartą per 2 turus 60:84 (11:22, 18:22, 26:15, 16:14) nusileido Rygos VEF (3-1) krepšininkams.

Šis pralaimėjimas gerokai sukomplikavo vilniečių šansus žengti toliau. Sostinės ekipa privalo laimėti likusias 2 rungtynes prieš Strasbūro IG ir Atėnų „Peristeri“ bei tikėtis VEF pergalės prieš Strasbūro ekipą.

Pralaimėtoje dvikovoje akį rėžė „Ryto“ pataikymas iš žaidimo. Dvitaškius vilniečiai realizavo vos 38 procentų taiklumu (19/50), o tolimus metimus – 23 procentais (5/21).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Isaiah Pineiro dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai (22:11). Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai atkuto, surengė spurtą 9:0 ir po Andrew Goudelocko tolimo šūvio priartėjo iki 2 taškų (20:22).

Tačiau netrukus VEF atsakė atkarpa 8:0 ir po Arčio Ate dvitaškio atstatė dviženklį pranašumą (37:24).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau dominavo, Michele’as Kyseris pelnė dvitaškį bei VEF įgijo 20 taškų pranašumą (55:35).

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir po Kyle'o Allmano tolimo šūvio paskutinėmis ketvirčio sekundėmis rungtynių baigtis tapo aiški (70:44).

Nesulaikomai VEF gretose rungtyniavo Kyseris, kuris per 37 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

VEF: Kyle‘as Allmanas 23 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Kristeris Zorikas 20 (5/8 trit.), Michale‘as Kyseris 16 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Isaiahas Pineiro 10 (8 atk. kam.), Alexanderis Madsenas 8 (9 atk. kam.), Artis Ate 7.

„Rytas“: Martynas Echodas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Goudelockas 13, Augustas Marčiulionis ir Maurice‘as Ndouras po 7, Gytis Radzevičius 6 (7 atk. kam.), Ryanas Boatrightas 4.