Ant bangos: „Brose“ namie paguldė ant menčių „Barceloną“

2017-01-05 22:45
Nuotr.: AFP - Scanpix

Po trejų nesėkmingų rungtynių iš eilės „Barcelona“ (7-9) jau buvo sugrįžusi į pergalių kelią lamėdama du susitikimus iš eilės, tačiau Bamberge katalonai ir vėl buvo nuleisti ant žemės.

Savo sirgalių akivaizdoje rungtyniavę vietos „Brose“ (7-9) krepšininkai Georgo Bartzoko kariauną ant menčių paguldė 85:65 (18:17, 22:14, 19:16, 26:18).

„Brose“ komandai tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės. Prieš vokiečiams nusilenkė Pirėjo „Olympiakos“ ir Stambulo „Galatasaray“.

17
30
13
80%
8/10

Ketvirtąjį kėlinį vokiečiai pradėjo turėdami dviženklį pranašumą (59:47), tačiau ketvirčio viduryje svečiai įjungė aukštesnę pavarą.

Petteri Koponenas pataikė iš toli, vainikuodamas sėkmingą „Barcelonos“ atkarpą ir skirtumas tarp komandų sumenko iki šešių taškų (60:66).

Visgi neilgai trukus, šeimininkai į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės ir „Brose“ pranašumas vėl tapo dviženklis (74:60).

Toks deficitas Katalonijos sostinės krepšininkams buvo per didelis – per likusias tris minutes Bartzoko auklėtiniai nebesugebėjo nieko padaryti ir „Brose“ šventė septintąją pergalę.

Solidžiai šiose rungtynėse pasirodė „Brose“ latvis Janis Strelniekas, kuris per 29 minutes pelnė 20 taškų. Jis sumetė visus tris dvitaškius, 4 tritaškius iš 9 ir dvi baudas iš tiek pat galimų. Taip pat jis atkovojo kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Strelniekui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės.

„Brose“: Janis Strelniekas ir Darius Milleris (6/8 trit.) po 20, Nicolo Melli 17 (13 atk. kam.), Danielis Theisas 11.

„Barcelona“: Tyrese'as Rice'as 19, Aleksandras Vezenkovas 9, Ante Tomičius ir Petteri Koponenas po 8.