Pirėjuje – įspūdingai žaidęs Sloukas ir pirmasis „AX Armani Exchange“ pralaimėjimas

2020-10-14 21:17

Naujajame Eurolygos sezone liko vos dvi nepralaimėjusios komandos, tarp kurių – Kauno „Žalgiris“.

Kosto Slouko vedamas Pirėjo „Olympiakos“ (2-1) namuose 86:75 (18:21, 18:21, 27:16, 23:17) palaužė Milano „AX Armani Exchange“ (2-1) ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.

„Olympiakos“ į priekį šovė ketvirtajame kėlinyje. Kostas Sloukas bei Charlesas Jenkinsas atseikėjo po tritaškį, dvitaškį pridėjo Hassanas Martinas ir likus kiek daugiau nei 5 minutėms šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 9 taškų – 74:65.

17
28
100%
5/5
11

Neilgai trukus Shaquielle‘as McKissicas realizavo baudas, o Aaronas Harrisonas smeigė tolimą metimą ir „Oly“ persvara tapo dviženklė (79:67). Vis tik svečiai ginklų sudėti linkę nebuvo.

Zachas LeDay įmetė baudas, Michaelas Rollas realizavo du tritaškius paeiliui ir likus žaisti 2 minutes nurėžė Milano ekipos deficitą iki 6 taškų – 73:79.

Nepaisant Milano ekipos pastangų, „Olympiakos“ atsilaikė. Georgios Printezis ir Sloukas pelnė po du taškus bei taip sugrąžino saugią 9 taškų persvarą (83:74), kurios pakako iki pat dvikovos pabaigos.

Būtent Sloukas buvo ryškiausia vakaro žvaigždė. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose labiausiai išsiskyrė Rodriguezas, kuris pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Minėtieji 4 rezultatyvūs perdavimai ispanui pagal šį statistinį rodiklį leido aplenkti legendinį Dimitrį Diamantidį. Rodriguezo sąskaitoje šiuo metu yra 1255 rezultatyvūs perdavimai ir su šiuo rezultatu jis užima trečiąją vietą tarp daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusių krepšininkų Eurolygos istorijoje.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 17 (3/6 dvit., 11 rez. perd., 28 naud. bal.), Georgios Printezis (6/8 dvit.) ir Aaronas Harrisonas (4/11 trit.) po 16, Shaquielle‘as McKissicas 10.

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 18 (4/8 trit., 20 naud. bal.), Michaelas Rollas 16 (4/5 trit.), Zachas LeDay 10.