• „Rytas“ namuose 89:79 nugalėjo „Dzūkiją“

• Į pergalę šeimininkus vedė D.J. Seeley, surinkęs 19 taškų ir 27 naudingumo balus

• Kendrickas Brownas Alytaus komandai pelnė 17 taškų ir surinko 17 naudingumo balų

• Tai rungtynės, kurios buvo atkeltos iš gruodžio 15-osios dienos

Dar vieną galingą pasirodymą surengusio D.J. Seeley vedamas Vilniaus „Rytas“ (11-4) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate pelnė vienuoliktąją pergalę ir šiek tiek atitrūko nuo ketvirtojoje vietoje esančios turnyrinės lentelės kaimynės.

Vilniečiai ketvirtadienio vakaro rungtynėse namuose 89:79 (24:18, 23:22, 25:16, 17:23) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (5-10).

Seeley vilniečių gretose pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud. met.) pramesdamas vos vieną metimą iš žaidimo, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei taip surinko 27 naudingumo balus.

Foto galerija

Tai – atkeltos rungtynės, kurios turėjo būti sužaistos gruodžio 15-ąją dieną. Lietuvos krepšinio lyga sprendimą nukelti susitikimą priėmė po to, kai „Dzūkija“ pateikė medikų išrašą, atspindintį 7 krepšininkų negalavimus.

Pirmajame kėlinyje bėgti bandęs „Rytas“ buvo greitai prislopintas, tačiau savo darbą visgi padarė ir ketvirčio pabaigoje pirmavo 24:18.

Įspūdingu dėjimu septintąją žaidimo minutę pasižymėjo Martynas Echodas. Krepšininkas po Aisčio Pilausko perdavimo ore sugavo kamuolį ir nenusileisdamas ant žemės kalė jį iš viršaus.

Kiek kitaip viskas atrodė antrajame ketvirtyje, kuriame „Dzūkija“ greitai grįžo į rungtynes, o Kendrickas Brownas taikliu tritaškiu (34:32) išvedė komandą į priekį. Tiesa, tuomet atsibudo vilniečiai ir, kėlinį užbaigę spurtu 12:5, į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 47:40.

Vis dėlto antrojoje susitikimo pusėje šeimininkai ėmė tolti ir trečiojo ketvirčio pabaigoje turėjo jau 16 taškų (72:56) pranašumą.

Situacija nesikeitė ir lemiamame kėlinyje. Nors „Dzūkija“ bei jos lyderis Brownas bandė skirtumą sumažinti, sostinės klubas taip pat atsakė taikliais metimais, o deficitas, įgytas per 30 žaidimo minučių, neleido Alytaus komandai prisivyti varžovus. To pasekoje „Rytas“ šventė pergalę rezultatu 89:79.

Brownas, ketvirtajame kėlinyje pakilęs į šturmą, rungtynių metu įmetė 17 taškų (4/7 dvit., 3/7 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, taip surinkdamas 17 naudingumo balų.

„Rytas“: D.J. Seeley 19 (27 naud. bal.), Eimantas Bendžius 13, Dominique'as Suttonas 11 (7 atk. kam.).

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 17 (6 rez. perd.), Egidijus Dimša 13, Paulius Petrilevičius 6 (7 atk. kam.).