FIBA Europos taurėje – galingas Arnas Velička

2022-12-20 21:56

Arnas Velička surinko 17 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų, Mindaugas Sušinskas pridėjo 15 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau Chemnico „Niners“ vėl suklupo FIBA Europos taurėje.

Nuotr.: IMAGO/Alexander Trienitz/Scanpix
Nuotr. IMAGO/Alexander Trienitz/Scanpix

Pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyre patyrė Mindaugo Sušinsko ir Arno Veličkos atstovaujama Chemnico „Niners“ (0-2) ekipa.

Lietuvių komanda antrajame etape I grupėje namuose 87:94 (18:24, 27:27, 28:14, 14:29) nusileido Porto „Porto“ (2-0) krepšininkams.

Į ketvirtfinalį patenka po 2 stipriausias grupės komandas.

Gimimo vieta: Alytus, Lietuva

Velička per 36 minutes surinko 17 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 8/9 baud.), po 3 atkovotus bei perimtus kamuolius, 11 rezultatyvių perdavimų, 3 klaidas, 2 pražangas ir 22 naudingumo balus.

Sušinskas per 27 minutes pridėjo 15 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, 5 pražangas ir 16 naudingumo balų.