Spindėjusios „Nets“ žvaigždės nustelbė Rubio ir „Cavaliers“

2021-11-18 08:26
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Žvaigždžių dueto ir veterano vedama Bruklino „Nets“ (11-5) ekipa įgauna vis didesnį pagreitį.

Steve'o Nasho auklėtiniai savo aikštėje 109:99 (31:25, 31:16, 19:32, 28:26) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (9-7) krepšininkus.

Tai buvo devintoji „Nets“ pergalė per 11 rungtynių ir Bruklino klubas išsiveržė į pirmąją Rytų konferencijos vietą. Tuo metu Rytuose „Cavs“ žengia penkti.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Reikalus šeimininkai sutvarkė dar pirmoje pusėje, kuomet antrąjį ketvirtį laimėjo 31:16 ir po Blake'o Griffino dėjimo įgijo triuškinančią 21 taško persvarą (62:41).

„Cavaliers“ dar bandė kabintis ir po spurto 32:19, kurį dvitaškiu užbaigė Cedi Osmanas, svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje nukirpo deficitą iki 8 taškų (73:81), tačiau pergalės „Nets“ iš rankų nepaleido.

Nasho auklėtiniai, vedami 12 taškų per lemiamas 10 minučių surinkusio LaMarcuso Aldridge'o, išlaikė apčiuopiamą persvarą ir džiaugėsi pergale.

Į pergalę „Nets“ vedė Jameso Hardeno, Kevino Duranto ir Aldridge'o trio.

Hardenas per 36 minutes pelnė 27 taškus (3/6 dvit., 3/6 trit., 12/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Durantas per 37 minutes pridėjo 23 taškus (7/13 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

36-erių Aldridge'as per 30 minučių pelnė 24 taškus (11/17 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Ricky Rubio, kuris per 33 minutes pelnė 25 taškus (5/7 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 bei prarado 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus

Rubio geriausiai talkino Dariusas Garlandas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 24 taškai (7/13 dvit., 3/13 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Nets“: Jamesas Hardenas 27 (3/6 trit., 12/12 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld., 34 naud.), LaMarcusas Aldridge'as 24 (11/17 dvit., 7 atk. kam.), Kevinas Durantas 23 (7/13 dvit., 2/3 trit.), Patty Millsas 21 (6/12 trit.), Bruce'as Brownas 8 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Cavaliers“: Ricky Rubio 25 (5/7 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Dariusas Garlandas 24 (7/13 dvit., 3/13 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Deanas Wade'as (2/6 trit., 5 atk. kam.), Kevinas Love'as (1/5 trit., 9 atk. kam.) ir Cedi Osmanas (2/6 trit.) po 11, Isaacas Okoro 8 (3/9 dvit., 6 atk. kam.).