Kas minutę po tašką rinkęs Mike'as Jamesas nublanko prieš dominavusį Giannį

2021-05-05 07:00
Nuotr.: AP-Scanpix

Naują trumpalaikę sutartį su Bruklino „Nets“ (43-23) pasirašęs Mike'as Jamesas vėl buvo efektyvus, tačiau jo klubas nusileido tiesioginiams oponentams Rytuose.

Giannis Antetokounmpo vedė Milvokio „Bucks“ (41-24) į priekį, kuris savo aikštėje 124:118 (34:33, 32:25, 26:36, 32:24) įveikė „Nets“ (43-23) krepšininkus.

Toliau be Jameso Hardeno žaidžiančioje „Nets“ Mike'as Jamesas per 10 minučių pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Ši pergalė „Bucks“ užtikrino vietą atkrintamosiose, kurie dabar nuo antroje vietoje Rytuose žengiančios „Nets“ atsilieka 1,5 pergalės.

Tai buvo antroji „Bucks“ pergalė prieš Bruklino klubą per tris dienas, o prieš pora savaičių Milvokio klubas taip pat du kartus iš eilės laimėjo prieš Rytų konferencijos lyderius Filadelfijos „76ers“.

„Esu laimingas, kad šiuose mačuose formavome gerus įpročius, bet tai yra viskas. Jie nieko nereiškia ir niekas to neatsimins atkrintamosiose“, – po dvikovos kalbėjo Giannis.

Likus pusketvirtos minutės šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą (119:108) ir tik dvikovos pabaigoje „Nets“ pavyko priartėti, tačiau didelės grėsmės „Bucks“ laimėjimui iškilę nebuvo.

Giannis nugalėtojams per 37 minutes įmetė 36 taškus (7/18 dvit., 4/12 trit., 10/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius suklydo.

Jrue Holiday Milvokio komandai per 36 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė Kyrie Irvingas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 38 taškai (8/13 dvit., 6/12 trit., 4/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Nuo Irvingo neatsilikti stengėsi Kevinas Durantas, kuris per 40 minučių pelnė 32 taškus (7/14 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (7/18 dvit., 4/12 trit., 10/12 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Jrue Holiday (4/7 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Khrisas Middletonas (8/15 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 23, Brynas Forbesas 14 (4/7 trit.), Donte DiVincenzo 10 (5/7 dvit., 15 atk. kam.), Brookas Lopezas 8 (3/7 dvit.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 38 (8/13 dvit., 6/12 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Kevinas Durantas 32 (7/14 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Joe Harrisas 12 (4/8 trit.), Jeffas Greenas (2/3 trit., 5 atk. kam.), Mike'as Jamesas (2/3 trit.) po 10, Blake'as Griffinas 9.