Fantastika: Nacickaitės tolimas metimas parklupdė lyderes pasaulyje

2022-06-21 12:51

Didžiąją mačo dalį atsilikusios lietuvės nepasidavė, o Kamilės Nacickaitės tritaškis atnešė antrąją pergalę lietuvėms pasaulio čempionate.

Dainiaus Novicko auklėtinės 18:16 parklupdė Vokietijos krepšininkes ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Likus kiek daugiau nei minutei iki mačo pabaigos lietuvės atsiliko 6 taškais, tačiau Nacickaitė pataikė tolimą metimą su pražanga, sumetė abi baudas, o Martynos Petrėnaitės šūvis likus 47 sekundėms išlygino rezultatą (15:15).

Per likusį laiką abiem komandoms nepavyko pelnyti taškų ir viskas persikėlė į pratęsimą.

Pridėto laiko metu abi komandos apsikeitė vieno taško vertės metimais ir kamuolys atsidūrė Nacickaitės rankose, kuri tritaškiu iš kampo išplėšė pergalę Lietuvai (18:16).

A grupėje su 2 pergalėmis lietuvės rikiuojasi pirmos.

Petrėnaitė ir Nacickaitė surinko po 8 taškus, Gabrielė Šulskė bei Monika Grigalauskytė pridėjo po 1.

Pirmajame mače mūsiškės 21:14 įveikė Japoniją.

Vokietijos reitingas pasaulyje yra pirmas, o lietuvės rikiuojasi trečios.

Lietuvos rinktinė žaidžia A grupėje, kurioje taip pat kaunasi Rumunija (8 reitingas) ir Kinija (18 reitingas). Su šiomis komandomis mūsiškės žais ketvirtadienį.

Lietuvos vyrų trijulių komanda, kurią sudaro Darius Tarvydas, Ignas Vaitkus, Marijus Užupis ir Gintautas Matulis, po dvejas rungtynes žais trečiadienį ir penktadienį.

Trečiadienį rungtynės su Čile (18.25 val.) ir Mongolija (21.10 val.), penktadienį – su Taivanu (18 val.) ir Vokietija (20.35 val.).

Keturiose grupėse pirmąsias vietas užėmusios komandos žengs tiesiai į ketvirtfinalį, o antroje ir trečioje pozicijose likusios ekipos kausis aštuntfinalyje.