Greitu tempu taškus rinkęs Sabonis – tarp „Kings“ pergalės kalvių

2022-10-30 07:34

Sabonis per 23 minutes surinko 18 taškų, o „Kings“ 119:113 įveikė „Heat“ ekipą.

Nuotr.: AP - Scanpix

Pirmąją pergalę šio sezono NBA čempionate iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (1-4) ekipa.

Sakramento klubas namuose 119:113 (32:23, 39:26, 19:33, 29:31) įveikė Majamio „Heat“ (2-5).

Sabonis per 23 minutes surinko 18 taškų (8/9 dvit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, bloką, 2 klaidas ir 6 pražangas.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos Sakramento ekipa turėjo vos 2 taškų pranašumą (104:102), tačiau tuomet spurtavo 12:6 ir po Kevino Huerterio baudų likus 2 minutėms nutolo per 8 taškus (116:108).

Per likusį laiką Majamio klubui sugrįžti į mačą nebepavyko.

Sakramento komandai Huerteris per 38 minutes pelnė 27 taškus (1/3 dvit., 7/8 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Majamio ekipos gretose išsiskyrė Tyleris Herro, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 34 taškai (8/14 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.) ir 3 atkovoti kamuoliai.

„Kings“: Kevinas Huerteris 27 (7/8 trit., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 22 (5/6 dvit., 3/7 trit., 2 blok., 5 kld.), Domantas Sabonis 18 (8/9 dvit., 7 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 17 (6/15 dvit., 5/5 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Harrisonas Barnesas 11 (6 rez. perd.), Trey Lylesas 10 (2/4 trit., 5 atk. kam.).

„Heat“: Tyleris Herro 34 (8/14 dvit., 5/8 trit.), Bamas Adebayo 23 (9/16 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Kyle'as Lowry 15 (8/8 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jimmy Butleris 13 (4/10 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas 11 (3/11 trit., 5 atk. kam.), Calebas Martinas 9 (2/7 dvit.).