„Ežerūnas karys“ pergalę šventė tik po pratęsimo

2012-10-19 20:29

Remigijus Sugintas galėjo išplėšti pergalę dar prieš pratęsimą
Nuotr. Fotodiena/D.Radlinskas
Atkakliausios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) penktojo turo rungtynės vyko Molėtuose, kur vietos „Ežerūno kario“ (2-3) komanda dėl pergalės turėjo paprakaituoti 45 minutes. Mindaugo Kildičiaus auklėtiniai savo aikštėje 89:81 (23:18, 11:17, 14:22, 26:17, 15:7) po pratęsimo parklupdė Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (2-3) žaidėjus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti minutę „Nafta-Universitetas“ turėjo 6 taškų pranašumą (74:68), tačiau baudas ir dvitaškius pro šalį mėtę šią persvarą prarado. Remigijus Sugintus galėjo išplėšti pergalę, bet antras baudos metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą atkarpą šeimininkai pradėjo užsivedę ir pelnydami 12 taškų be atsako (86:74, 43-ąją min.). Toks molėtiškių spurtas pasiuntė varžovus į nokdauną, po kurio jie nebeatsitiesė.

Pergalės svečiams iškovoti nepadėjo net itin taikliai mėtyti dvitaškiai (59 proc., 22/37). Uostamiesčio komandai koją pakišo didelis klaidų skaičius (22), kuomet varžovai suklydo tik 11 kartų, bei mažas atsarginių žaidėjų indėlis (11 tšk.).

„Ežerūnas karys“: Dainius Novickas 16, Remigijus Sugintas 15 (8 atk. kam.), Giedrius Kulbis 13, Marius Kugauda 11, Marius Janišius 10.

„Nafta-Universitetas“: Viktoras Chodosovskis 22 (5/5 dvit.), Karolis Timofejevas 21, Donatas Norkus 13 (12 atk. kam., 6 kld.), Deividas Anužis 10 (9 atk. kam., 8 išpr. praž.).