Brolių Ballų debiutas – pergalingas ir rezultatyvus

2018-01-09 19:30
  • „Vytautas“ namie 90:80 įveikė „Žalgiris-2“
  • LiAngelo Ballas debiutiniame mače pelnė 19 taškų, o LaMello Ballas – surinko 10 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus
  • Žalgiriečių gretose įspūdingai pasirodė 31 tašką pelnęs Rokas Jokubaitis

Tikrą beprotybės karusėlę tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje užsukę LaMelo ir LiAngelo Ballai antradienį sužaidė pirmąsias rungtynes kaip profesionalūs krepšininkai.

Specialiai jiems organizuojamų „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynių ciklo starte Prienuose „Vytautas“ 90:80 (16:19, 16:21, 31:17, 24:26) įveikė Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandą.

Mačą starto penkete pradėjęs LiAngelo per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/14 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Foto galerija

Tuo metu nuo suolo pakilęs LaMelo žaidė 21 minutę, surinko 10 taškų (4/5 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, bet 6 sykius suklydo.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas „Vytauto“ puolėjas Regimantas Miniotas, pelnęs 19 taškų (7/14 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojęs 3 ir perėmęs 2 kamuolius. Jam atiteko LaVaro Ballo įsteigti vardiniai sūnaus Lonzo Ballo bateliai ir 2 tūkst. JAV dolerių premija.

Po pirmųjų dviejų kėlinių atsilikinėję 35:37, aikštės šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos, kuomet trečiajame kėlinyje spurtavo 15:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 62:49. Pergalingą pranašumą šeimininkai įgijo ant suolo sėdint abiem Ballams.

Žalgiriečių neišgelbėjo ir įspūdingas Roko Jokubaičio pasirodymas – 17-metis per 32 minutes pelnė 31 tašką (10/16 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 2/2 baudos). Po rungtynių gynėjas sulaukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesio.

Kitą „Big Baller Brand Challenge Games“ mačą prieniškiai žais sausio 15-ąją, kada savo aikštėje priims Vilniaus „Lietuvos rytą-2“. Prieš šias rungtynes „Vytauto“ šeštadienį lauks išvyka į Panevėžį, kur Virginijaus Šeškaus vadovaujama ekipa susikaus su vietos „Lietkabeliu“.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 20, LiAngelo Ballas 19, Justas Sinica 14, Tomas Dimša 13, LaMelo Ballas 10.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 31, Martynas Arlauskas 14, Arnas Adomavičius 12, Erikas Venskus 11.