Gudaitis sužaidė sezono mačą, tačiau „Zenit“ krito Miunchene

2021-01-13 22:48
Nuotr.: SIPA – Scanpix

Artūras Gudaitis ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą, tačiau jo atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (11-6) Eurolygoje patyrė skaudų pralaimėjimą.

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 80:82 (19:13, 21:19, 16:24, 24:26) krito prieš Miuncheno „Bayern“ (12-7) krepšininkus.

Gudaitis per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

17
22
3
5

Tai buvo efektyviausios lietuvio sezono rungtynės. Aukštaūgis su 28 naudingumo balais pagerino praėjusiame ture prieš Atenų „Panathinaikos“ pasiektą rezultatą – 24 naudingumo balus.

Likus pustrečios minutės Gudaitis įmetė vieną baudą, dvitaškį pridėjo Andrejus Zubkovas ir svečiai įsiveržė į priekį (75:74).

Likus minutei Vladimiras Lučičius sumetė 4 baudas paeiliui (78:75), tačiau pražanga sustabdytas Gudaitis realizavo abu baudos metimus ir deficitas tapo minimalus (77:78). Netrukus Wade'as Baldwinas atsakė dvitaškiu ir likus 30 sekundžių 80:77 pirmavo „Bayern“.

Kita svečių ataka buvo netiksli, o baudų metimus pataikė Paulas Zipseris (82:77).

Paskutinėje atakoje Kevinas Pangosas įmetė svarbų tritaškį (80:82). Šis šūvis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo, tačiau 2 taškais nusileidęs „Zenit“ išlaikė tarpusavio rungtynių su „Bayern“ pranašumą.

Pirmąjį mačą Rusijoje Pascualio auklėtiniai prieš „Bayern“ laimėjo 4 taškais (79:75).

„Bayern“ šiose rungtynėse sulaukė ilgiau nei mėnesį dėl traumos nerungtyniavusio Vladmiro Lučičiaus pagalbos. Šešerias rungtynes praleidęs serbas per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 bei prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius, 5 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Penktadienį „Zenit“ namuose priims Kauno „Žalgirį“. Rungtynių pradžia – 19 val.

„Bayern“: Wade’as Baldwinas 17 (3/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas (5 atk. kam.) ir Vladimiras Lučičius (1/5 trit.) po 15, D.J. Seeley 14 (3/5 trit.), Paulas Zipseris 9.

„Zenit“: Artūras Gudaitis 22 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Kevinas Pangosas 17 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Mateušas Ponitka 14 (6 atk. kam.), Andrejus Zubkovas 11, Billy Baronas 8.