Užsiautęs Lučičius kartu su „Bayern“ išlygino Vokietijos lygos finalo seriją

2021-06-10 23:34
Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Miuncheno „Bayern“ su Vladimiru Lučičiumi priešakyje galingu spurtu parbloškė Berlyno ALBA ir atsitiesė Vokietijos lygos finale.

Andrea Trinchieri auklėtiniai lemiamoje rungtynių atkarpoje spurtavo 13:2 ir Berlyne laimėjo 76:66 (20:7, 15:19, 17:24, 24:16).

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Trečiasis mačas šeštadienį vyks Miunchene.

GM: 31

„Bayern“ varžovams smogė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų persvara (20:7), bet iniciatyvos išlaikyti nesugebėjo ir antroje dvikovos dalyje svarstyklės buvo pakrypusios į ALBA pusę.

Lučičius per 34 minutes įmetė 26 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

ALBA: Benas Lammersas 15, Luke'as Sikma 11 (8 atk. kam.), Simone Fontecchio 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 26, D.J. Seeley 16, Wade'as Baldwinas 9 (7 rez. perd., 4 kld.).