Youngo šou nepakako įveikti „Knicks“

2020-03-12 07:55
Nuotr.: AP – Scanpix

Įspūdingai žaidęs Trae Youngas padėjo Atlantos „Hawks“ (20-47) komandai panaikinti 23 taškų deficitą ir išplėšti pratęsimą, tačiau jaunosios žvaigždės pastangų neužteko.

Jos vedamas klubas namuose 131:136 (24:33, 26:34, 28:29, 40:22, 13:18) per pratęsimą krito prieš Niujorko „Knicks“ (21-45).

21-erių įžaidėjas driokstelėjo ketvirtajame kėlinyje, kai per jį surinko 27 iš 42 savo taškų, „Hawks“ per ketvirtį įmetė 40 taškų.

33
32
63%
10/16
11

Paskutiniai penki priklausė Youngui, tapusiam Atlantos ekipos herojumi per pagrindinį laiką. Pratęsime gynėjas taškus pelnė tik realizuodamas abi baudas, „Knicks“ surengė spurtą 8:2 ir, likus žaisti kiek mažiau nei pusę minutės, atitrūko 134:126.

Youngas taip pat atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet 6 sykius suklydo.

„Knicks“ komandoje ryškiausias buvo Juliusas Randle'as, per 38 minutes įmetęs 33 taškus (10/16 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.) ir atkovojęs 11 kamuolių.

2019 m. trečiasis NBA šaukimas R.J. Barrettas surinko 26 taškus (7/9 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Bobby Portisui įmetus iš toli, svečių pranašumas siekė 23 taškus (96:73).

NBA paskelbus stabdant sezoną dėl pirmojo koronaviruso atvejo čempionate, kuris buvo nustatytas Jutos „Jazz“ žaidėjui Rudy Gobertui, „Knicks“ žaidėjai buvo užlaikyti po rungtynių.

Juos aplankė daktarė Lisa Callahan, suteikusi informaciją komandai. Niujorko ekipa prieš savaitę žaidė rungtynes būtent su „Jazz“.

„Knicks“ ir dar kelioms kitoms komandoms, per paskutiniąsias 10 dienų susitikusioms su Jutos ekipa, NBA ragino imtis karantino.

„Hawks“: Trae Youngas 42 (11 rez. perd., 6 kld.), Johnas Collinsas 22 (15 atk. kam.), De'Andre Hunteris ir Jeffas Teague – po 15, Cameronas Reddishas 11.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 33 (11 atk. kam.), R.J. Barrettas 26, Mitchellas Robinsonas 16 (7/7 dvit.), Moe Harklessas 14 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Knoxas 12 (3/3 trit.), Elfridas Paytonas 11 (12 rez. perd., 5 kld.).