Izraelio rinktinė antroje mačo pusėje susitvarkė su rusais (video)

2015-09-05 20:46
Nuotr.: eurobasket2015.org

Pergale Europos krepšinio čempionatą pradėjo Izraelio rinktinė (1-0), kuri A grupės mače 76:73 (18:21, 11:18, 21:10, 26:24) nugalėjo Rusijos nacionalinę komandą (0-1).

Po antrojo kėlinio Rusijos rinktinė pirmavo dviženkliu taškų skirtumu (39:29), tačiau vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes Rusijos ekipa dar pirmavo 44:33, tačiau tuomet jie sustojo – komanda per keturias minutes nepelnė nei taško, o tuo pasinaudojusi Izraelio komanda pavijo savo varžovus (41:44). Negana to, kėlinio pabaigoje keturis taškus iš eilės pelnęs Omri Casppi išvedė žydus į priekį (50:49).

Ketvirtąjį kėlinį 9 taškais iš eilės pradėjo Izraelio rinktinė, kuri pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (59:49). Visgi rusai neketino pasiduoti ir pelnė 6 taškus iš eilės (55:59).

Prasidėjus lemiamai ketvirčio minutei po Andrejaus Zubkovo baudos metimų Rusijos rinktinė sumažino deficitą iki minimalaus (69:70).

Tuomet keturiais taškais atsakė Izraelio komanda (74:69) ir nors po to dar vieną tritaškį pataikė Dimitrijus Chvostovas, tai rusams jau nebepadėjo ir Izraelio krepšininkai laimėjo 76:73.

Izraelis: Omri Casspi 21 (2/3 trit., 9/15 baudos, 9 atk. kam., 10 išpr. praž.), Lioras Eliyahu 16, Galis Mekelis 13, Ravivas Limonadas 12.

Rusija: Dimitrijus Chvostovas ir Andrejus Voroncevičius (13 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Andrejus Zubkovas 12 (8/8 baudos), Vitalijus Fridzonas 9.