Be Kalniečio žaidusi „Lokomotiv“ baigė pasirodymą Europos taurėje

2015-03-25 21:04

Malcolmo Delaney pastangų Krasnodaro ekipai nepakako
Nuotr. RIA Novosti
Mantas Kalnietis nerungtyniavo, o be jo Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas Europos taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse patyrė fiasko.

Viena turnyro favoričių laikyta Krasnodaro ekipa išvykoje buvo susikrovusi 9 taškų pranašumą, tačiau atsakomajame mače namuose Kazanės UNICS klubui nusileido net 58:79 (17:14, 16:20, 11:20, 14:25).

Šeimininkai subyrėjo po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus (36:36), tačiau dar iki šio ketvirčio pabaigos UNICS įgijo dviženklį pranašumą – 54:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje įsisiautėjusio Jameso White‘o dėka Kazanės ekipa laimėjo atkarpą 17:4 ir susikrovė net 20 taškų persvarą – 68:48.

Krasnodaro klubui buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 14 taškų (58:74) ir taip priartėti prie kito etapo per 6 taškus, tačiau priartėti dar labiau pritrūko laiko. Kelialapį į pusfinalį iškovojo UNICS ekipa.

„Lokomotiv“: Malcolmas Delaney 16, Andrėjus Zubkovas 12, Krunoslavas Simonas 10.

UNICS: Jamesas White‘as 29 (8 atk. kam.), D‘Oras Fischeris 17 (8 atk. kam.), Kostas Kaimakoglou 11.