NBA vasaros lygoje – galinga Sirvydžio atkarpa

2022-07-16 07:39

Deividas Sirvydis NBA vasaros lygoje surengė dar vieną solidų pasirodymą.

Lietuvis trečiajame kėlinyje per beveik keturias minutes sumetė 10 taškų, iš viso surinko 17, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-2) suklupo.

„Pelicans“ Las Vegase 94:102 (27:19, 17:33, 25:28, 25:22) nusileido Los Andželo „Lakers“ (2-2) ir buvo eliminuota iš kovos dėl titulo.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Paskutinėse rungtynėse sekmadienį Naujojo Orleano komanda susitiks su Oklahomos „Thunder“.

22-ejų krepšininkas kilo nuo suolo, rungtyniavo 27 minutes, įmetė 17 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Sirvydis buvo antras rezultatyviausias „Pelicans“ gretose.

Rezultatyviau pasirodė tik įžaidėjas Jaredas Harperis, per 23 minutes pelnęs 20 taškų (4/9 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.) ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Parketinėje eilėje sėdėjusi NBA legenda Scotty Pippenas stebėjo savo sūnaus žaidimą „Lakers“ ekipoje.

Scotty Pippenas jaunesnysis rungtynes pradėjo starto penkete, per 22 minutes surinko 11 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

„Pelicans“: Jaredas Harperis 20 (2/7 trit.), Deividas Sirvydis 17 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Johnas Petty 16 (5/16 metimai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tyrique Jonesas 11 (13 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Lakers“: Cole'as Swideris 21 (5/11 trit.), Javante McCoy 14 (7 rez. perd.), Maxas Christie 12, Masonas Jonesas ir Scotty Pippenas jaunesnysis – po 11, Jay Huffas 10.