Jonas Mačiulis žaidė blankiai, o „Real“ išvargo pergalę prieš „Brose Baskets“

2015-12-30 23:43
Nuotr.: AFP – Scanpix

Jonas Mačiulis neblizgėjo, o jo atstovaujama Madrido „Real“ (1-0) ekipa Eurolygos „Top 16“ etapą pradėjo itin sudėtinga pergale.

Pablo Laso auklėtiniai įtemptame trileryje 82:79 (13:19, 17:21, 27:20, 25:19) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (0-1).

Sergio  Rodriguez
PTS 22 | REB 3 | AS 8 | ST 3
Slogiai rungtynes pradėję ir po pirmųjų minučių 4:13 atsilikinėję ispanai visą antrąjį kėlinį turėjo taikstytis su dviženkliu deficitu, o įsivažiuoti sugebėjo tik po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Real“ pasivijo varžovus ir žaidė su jais taškas į tašką iki pat paskutiniųjų susitikimo akimirkų, kuriomis ir sprendėsi nugalėtojai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 44 sekundėms Leonas Radoševičius išlygino rezultatą (77:77), tačiau jau po kelių akimirkų labai svarbų tritaškį pataikė Sergio Rodriguezas – 80:77.

Bradley Wanamakeris ir Andresas Nočioni apsikeitė baudų metimais (82:79), o vokiečiai turėjo 8 sekundes savo paskutinei atakai, tačiau lemiamas Wanamakerio tritaškis tikslo nepasiekė.

Mačiulis per 25 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Real“: Sergio Rodriguezas 22 (8 rez. perd.), Jaycee Carrollas 13, Felipe Reyesas 11.

„Brose Baskets“: Bradley Wanamakeris 17, Janis Strelniekas ir Nikos Zisis po 13.