„Magic“ neturėjo vargo su buvusio žalgiriečio vedamu Brazilijos klubu

2015-10-18 10:01
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

NBA sezonui besirengianti Orlando „Magic“ ekipa nesulaukė didesnio pasipriešinimo Rio de Žaneire. Brazilijoje viešintis JAV klubas 90:73 (27:16, 24:18, 27:17, 12:22) nugalėjo „Flamengo“ krepšininkus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė 40 metų buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Marcelinho Machado, kuris per 34 minutes pelnė 17 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus,

„Magic“ ekipa neabejotinai dominavo visų rungtynių metu. Susitikimą Orlando klubas pradėjo laimėta atkarpa 15:2 ir jau mačo pradžioje susikrovė dviženklį pranašumą. Vėliau situacija aikštelėje nepasikeitė ir ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

„Magic“: Nikola Vučevičius 18, Shabazzas Napieras 14, Victoras Oladipo 13, Evanas Fournier 10, Mario Hezonja 9.

„Flamengo“: Marcelo Machado 17 (3/9 trit., 4/4 baud.), Marcusas De Sousa 13, Jerome Meynsse 12.