Motiejūno komanda mačo pabaigoje išplėšė pergalę Fynikse (statistika)

2014-02-24 06:54
Nuotr.:

Dwightas Howardas ir Jamesas Hardenas surinko 48 taškus
Nuotr. AP-Scanpix
Pradėjus tiksėti paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Patrickas Beverley pelnė penkis taškus be atsako bei išvedė Hjustono „Rockets“ (38-18) ekipą į priekį. Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Donatas Motiejūnas prie baudų metimų linijos neklydo bei įtvirtino „Rockets“ pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Lietuvio atstovaujama komanda svečiuose 115:112 (30:16, 30:40, 23:37, 32:19) palaužė Fynikso „Suns“ (33-22) klubo krepšininkų pasipriešinimą.

„Rockets“ įtikinamą – 18 taškų persvarą turėjo jau antrojo ketvirčio pradžioje po įspūdingo spurto 23:7 (37:19), tačiau jos išlaikyti nepavyko.

Karjeros rungtynes sužaidęs Goranas Dragičius pelnė 13 taškų iš eilės, Marcusas Morrisas pridėjo aštuonis bei aikštėje dominavę Fynikso komandos žaidėjai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį „Suns“ naudai (48:45).

Trečiojo kėlinio pabaigą rezultatyviau užbaigę Fynikso klubo krepšininkai savo pranašumą buvo padidinę iki dviženklio skaičiaus – Geraldas Greenas ir P.J. Tuckeris smeigė po tritaškį, Markieffas Morrisas pridėjo keturis taškus bei „Rockets“ deficitas padidėjo iki 10-ies taškų (83:93).

Tačiau tada svečiai nepasimetė, ketvirto kėlinio viduryje spurtavo 10:2, išlygino rezultatą (100:100) ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirčio sekundėmis.

Nuo suolo pakilęs 23 metų 213 cm ūgio Motiejūnas aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

„Suns“: Goranas Dragičius 35, Geraldas Greenas 23, Markieffas Morrisas 21, P.J. Tuckeris 9, Marcusas Morrisas 8, Milesas Plumlee 8.

„Rockets“: Dwightas Howardas 25 (9 atk. kam.), Jamesas Hardenas 23, Patrickas Beverley 20, Terrence'as Jonesas 15, Chandleris Parsonsas 13, Donatas Motiejūnas 7, Omri Casspi 7.