Neįtikėtinai išsigelbėjęs „Žalgiris“ per pratęsimą palaužė „CBet“

2020-11-15 16:20

Kauno „Žalgiris“ (7-1) Betsafe-LKL pirmenybėse buvo arti pralaimėjimo, tačiau sugebėjo išsigelbėti ir iškovoti septintąją pergalę.

Martino Schillerio auklėtiniai namuose tik per pratęsimą 103:100 (31:24, 20:26, 26:21, 14:20, 12:9) palaužė Prienų „CBet“ (4-6) krepšininkus.

Atrodė, jog Manto Šerniaus auklėtiniai iškovos pergalę ir pateiks didžiausią sezono sensaciją, tačiau lemiamoje ketvirtojo kėlinio atakoje Steve'as Vasturia smeigė tritaškį ir privertė komandas keltis į papildomą atarpą – 91:91.

Vis dėlto ir pratęsime šeimininkams nebuvo lengva – 44-ąją minutę Einaras Tubutis išvedė svečius į priekį (100:98), tačiau rungtynių herojumi tapęs Vasturia kitoje atakoje pelnė taškus su pražanga – 101:100.

„Žalgirio“ pranašumą įtvirtino Roko Jokubaičio dvitaškis (103:100), o tiek Tubučio, tiek Digbeu tolimi metimai tikslo nepasiekė.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo Lietuvos čempionai (14:2), tačiau svečiai netruko išlyginti žaidimą ir iki pat paskutinių minučių kaip lygūs su lygiais kovojo su tituluotais varžovais.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Vasturia per 31 minutę įmetė 25 taškus (7/9 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Prienų ekipoje fantastiškai rungtyniavo „Žalgiriui“ priklausantis Digbeu. Prancūzas per 34 minutes pelnė 27 taškus (6/9 dvit., 4/10 trit., 3/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

Pratęsime penktąją pražangą užsidirbęs Regimantas Miniotas svečiams per 38 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse dėl nežymios kojos piršto traumos nepadėjo Marius Grigonis.

„Žalgiris“: Steve'as Vasturia 25 (7/9 dvit., 26 naud. bal.), Joffrey Lauvergne'as 18 (8/14 dvit.), Artūras Milaknis 12, Lukas Lekavičius (6 rez. perd.) ir Thomasas Walkupas (9 rez. perd.) po 9.

„CBet“: Tomas Digbeu 27 (11 atk. kam., 35 naud. bal.), Regimantas Miniotas 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Marquisas Wrightas 19 (7/12 dvit., 7 rez. perd., 5 kld.), Justinas Jogminas 13.